YARDIM - DESTEK

YARDIM VE DESTEK

Puan sistemi ile kazanmış olduğunuz Puanları alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizi takip ederek, düzenlenen promosyonlardan yararlanabilir ve özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Sitemizden 7 gün 24 saat bakiye yükleyerek EPin alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş sistemiyle alışveriş için sabah 10:00 ile gece 02:00 arasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hi2Games kullanıcı kayıdı esnasında sizden bir takım kişisel bilgiler talep edebilir. Kullanıcı güvenliğini esas alan bu bilgilerin 3. şahıslarla paylaşımı gizlilik sözleşmesi ve kullanım koşullarında belirtilen durumlar haricinde mümkün değildir. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik sözleşmesini sitemizin en altında bulunan bölümden inceleyebilirsiniz.

Ödeme yaptığınıza dair size verilen makbuz - dekont ile. Yapmış olduğunuz ödemelerin dekont veya makbuzunu kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü ödeme bildirimi yaparken makbuz - dekont üzerinde yer alan bilgilere ihtiyacınız olacak.

Ödeme Bildirimi Nedir?

Ödeme bildirimi; Hi2Games’e yaptığınız ödemeleri, ödeme bildirimi ile Hi2Games bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

• Para yatırırken ATM paranızı yutmuş/yanlış hesaba yatmış olabilir. Hepimiz zaman zaman bunun sıkıntısını yaşadık. Paranızı geri alacaksınız, panik yok !

• Aşağıda size 2 seçenek sunduk. Hangisi sizin başınıza geldiyse onu okuyun.

• İlk resim makine parasını yutan arkadaşlar için.

• İkinci resim ise yanlış hesaba para yatıran arkadaşlarımız için hazırlandı. Resimleri dikkatle okuduktan sonra üstlerine tıklayarak Word Döküman halinde indirebilir, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Noktalı bölümleri kendiniz doldurmalısınız.

• Bu dilekçeleri bankaya teslim edeceksiniz. Para geri alım süreci 72 saat sürebilir. Banka bizi onay için ararsa biz de size yardımcı olacağız.

*Not : 1) 18 yaşından küçükler dilekçe ile birlikte 18+ bir büyüğü ile birlikte bankaya gitmeliler.

            2) ATM no, ATM ekranında işlem yapılmadığı herhangi bir anda yazar. Ya da "internetten bankanın şube ve ATM leri" diye aratarak, ya da şubeye sorarak öğrenebilirsiniz.

Hi2Games üzerinde,

Kredi Kartı ile,

ATM üzerinden,

Banka Havalesi,

Mobil Ödeme,

Hi2Games Gift Card,

gibi bulunan çeşitli ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bankalar yapılacak havale işlemi için ücret talep ederek kesinti yapabilmektedir. Havale ücreti kullanılan bankaya göre değişim göstermektedir. Bazı bankalar için masrafsız havale yapılabildiği gibi bazı bankalar Havale ücreti talep edebilmektedir. BURADAKİ sayfamız üzerinden konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, ücretli havale işlemleri için talep edilen havale ücretini öğrenebilirsiniz.

Sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Profilim” butonuna tıklayınız ve "Bakiye Yükleme" sekmesine gidiniz.

Dilediğiniz ödeme yöntemini seçtikten sonra GPay ödeme sayfasıyla işleminize devam edip tamamlayabilirsiniz.

1) www.hi2games.com sitesine giriyoruz. ‘’Kayıt Ol’’ butonuna tıklıyoruz.

2) Açılan sayfada bizden istenilen bilgileri dolduruyoruz ve ‘’Kayıt Ol’’ butonuna basıyoruz.

-Size gb satmak istiyorum, fakat ücret olarak sadece sitenizden alışveriş yapabilmek üzere hesabıma bakiye mi geçecek, yoksa banka hesabıma nakit olarak yatırılabiliyor mu?

Her ikisi de mümkün. 

1) Öncelikle ürünü bize satın, anında bakiyenize ekleyelim.

2) Bu bakiye ile ister alışveriş yapın - İsterseniz ödeme talep edin.

FARKLI SORULARINIZ MI VAR?

Yukarıdaki bölümlerdeki destek makaleleri size yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ya da bizim forumlarında gezin. Ya da her ikisi de - bazen, yoğun trafik zamanlarında veya normal çalışma saatlerimizin dışında, keyifli kullanıcılarınızdan biraz daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.