YARDIM - DESTEK

YARDIM VE DESTEK

Sitemizden 7 gün 24 saat bakiye yükleyerek EPin alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş sistemiyle alışveriş için sabah 10:00 ile gece 02:00 arasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hi2Games kullanıcı kayıdı esnasında sizden bir takım kişisel bilgiler talep edebilir. Kullanıcı güvenliğini esas alan bu bilgilerin 3. şahıslarla paylaşımı gizlilik sözleşmesi ve kullanım koşullarında belirtilen durumlar haricinde mümkün değildir. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik sözleşmesini sitemizin en altında bulunan bölümden inceleyebilirsiniz.

Ödeme yaptığınıza dair size verilen makbuz - dekont ile. Yapmış olduğunuz ödemelerin dekont veya makbuzunu kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü ödeme bildirimi yaparken makbuz - dekont üzerinde yer alan bilgilere ihtiyacınız olacak.

Ödeme Bildirimi Nedir?

Ödeme bildirimi; Hi2Games’e yaptığınız ödemeleri, ödeme bildirimi ile Hi2Games bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

Hi2Games üzerinde,

Kredi Kartı ile,

ATM üzerinden,

Banka Havalesi,

Mobil Ödeme,

Hi2Games Gift Card,

gibi bulunan çeşitli ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçerek bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bakiye yüklemeden de direkt ödeme yaparak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bunun yanında çekilişlerden kazandığınız Hi2Games bakiyelerinizin üstüne bakiye ekleyerek daha çok ürünü indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bankalar yapılacak havale işlemi için ücret talep ederek kesinti yapabilmektedir. Havale ücreti kullanılan bankaya göre değişim göstermektedir. Bazı bankalar için masrafsız havale yapılabildiği gibi bazı bankalar Havale ücreti talep edebilmektedir. BURADAKİ sayfamız üzerinden konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, ücretli havale işlemleri için talep edilen havale ücretini öğrenebilirsiniz.

Sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Profilim” butonuna tıklayınız ve "Bakiye Yükleme" sekmesine gidiniz.

Dilediğiniz ödeme yöntemini seçtikten sonra GPay ödeme sayfasıyla işleminize devam edip tamamlayabilirsiniz.

1) www.hi2games.com sitesine giriyoruz. ‘’Kayıt Ol’’ butonuna tıklıyoruz.

2) Açılan sayfada bizden istenilen bilgileri dolduruyoruz ve ‘’Kayıt Ol’’ butonuna basıyoruz.

FARKLI SORULARINIZ MI VAR?

Yukarıdaki bölümlerdeki destek makaleleri size yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ya da bizim forumlarında gezin. Ya da her ikisi de - bazen, yoğun trafik zamanlarında veya normal çalışma saatlerimizin dışında, keyifli kullanıcılarınızdan biraz daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.