YARDIM - DESTEK

YARDIM VE DESTEK

Hi2Games üzerinden satılan EPin kategorisinde ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Hi2Games pek çok güvenilir şirket ile birlikte çalışmaktadır. Kullanıcılarımızın talep ve istekleri doğrultusunda geliştirilecek olan sistemimiz %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadırlar.

Steam oyunları kategorisinde bulunan oyunlardan birini satın almanız durumunda sizlerden steam hesabınızın bağlı olduğu eposta adresi talep edilir ve oyun hediye olarak bu hesaba gönderilir. Steam uygulaması ya da epostanız üzerinden kabul ederek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Detaylı kullanım hakkında oyunu satın aldığınız sayfada bulunan "Nasıl kullanılır" sekmesini ziyaret edebilir ya da canlı destek ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Oyun içi para satın aldığınız vakitte satın alma sayfasında sizlerle teslim birimimiz ilgilenmektedir. Satın alma menüsünde karakterinizin adını ve sunucusunu belirtirsiniz ve teslim edilecek yer hakkında bilgilendirilirsiniz. Detaylı kullanım hakkında ürünü satın aldığınız sayfada bulunan "Nasıl Satın Alırım" sekmesini ziyaret edebilir ya da canlı destek ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünün sayfasında "Nasıl aktif ederim" sekmesini ziyaret ederek satın aldığınız ürünün EPin aktif etme detaylarını inceleyip resimli anlatımları takip ederek aktif edebilirsiniz. Ekstra bir problem ve sorun yaşamanız durumunda ise canlı destek birimimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için en hızlı ve güvenli alışveriş sistemini hedeflemektedir. Tüm ödeme sistemlerimiz için 7/24 onay verilmektedir.

Sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Profilim” butonuna tıklayınız.

Kullanıcı menüsünden "Hatalı EPin Bildir" sekmesine tıklayınız.

Hatalı olan siparişinizi seçip bizlere bildiriniz.

Origin kategorisine giren oyunlardan birini satın aldıktan sonra satın alma geçmişinizden size teslim edilen ürün anahtarını görebilirsiniz. Origin uygulaması üzerinden bu ürün anahtarı ile ürünü kütüphanenize ekleyip indirebilirsiniz. Detaylı kullanım hakkında oyunu satın aldığınız sayfada bulunan "Nasıl kullanılır" sekmesini ziyaret edebilir ya da canlı destek ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Blizzard kategorisindeki oyunları satın aldıktan sonra ürün anahtarı size satın alma geçmişi üzerinden teslim edilir. Battle.Net uygulamasını yükleyerek buradan ürün anahtarınızı aktif edebilirsiniz. Detaylı kullanım hakkında oyunu satın aldığınız sayfada bulunan "Nasıl kullanılır" sekmesini ziyaret edebilir ya da canlı destek ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

FARKLI SORULARINIZ MI VAR?

Yukarıdaki bölümlerdeki destek makaleleri size yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ya da bizim forumlarında gezin. Ya da her ikisi de - bazen, yoğun trafik zamanlarında veya normal çalışma saatlerimizin dışında, keyifli kullanıcılarınızdan biraz daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.