YARDIM - DESTEK

YARDIM VE DESTEK

Hi2Games üzerinden satılan EPin kategorisinde ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Satın aldığınız ürünün sitesinden ve uygulamasından kod aktif etme bölümlerinden Hi2Games tarafından aldığınız EPin ürünlerinizi aktif edebilirsiniz. Ekstra bir sorun ile karşılaşmanızda canlı desteğimiz sizin problemlerinizi çözmek için hazırda bekliyor olacaktır.

Sitemize üye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Profilim” butonuna tıklayınız.

Kullanıcı menüsünden "Hatalı EPin Bildir" sekmesine tıklayınız.

Hatalı olan siparişinizi seçip bizlere bildiriniz.

Bize satış yaptığınız oyun içi paraları teslim alındığı gibi anında hesabınıza bakiye olarak yansıtılır.

 

-Bu bakiye ile ister farklı ürünler satın alın, isterseniz de bakiye nakit talebinizi oluşturun ödeme gerçekleştirelim.

Oyun içi para satın aldığınız vakitte satın alma sayfasında sizlerle teslim birimimiz ilgilenmektedir. Satın alma menüsünde karakterinizin adını ve sunucusunu belirtirsiniz ve teslim edilecek yer hakkında bilgilendirilirsiniz. Detaylı bilgi istemeniz durumunda canlı desteğimiz size yardımcı olacaktır.

Hi2Games birçok firmanın resmi distribütörlüğünü yapmakta ve size güvenli ödeme altyapıları sunan firmalar ile birlikte çalışmaktadır. Talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda ekibimiz size %100 müşteri memnuniyetini sunmak için tüm çabayı sarfetmektedir. Satış öncesi ve sonrası çözümlerimiz için bize sitemizin sağ alt köşesindeki canlı desteğimizden ve en alttaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz, sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

Sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için en hızlı ve güvenli alışveriş sistemini hedeflemektedir. Tüm ödeme sistemlerimiz için 7/24 onay verilmektedir. EPin ürünlerimiz ödeme ve güvnelik onaylarından geçtikten sonra sipariş geçmişi bölümünden anında teslim edilmektedir. Oyun içi paralar ve Top-up yüklemelerimiz ekibimiz tarafından en hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

FARKLI SORULARINIZ MI VAR?

Yukarıdaki bölümlerdeki destek makaleleri size yardımcı olmazsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ya da bizim forumlarında gezin. Ya da her ikisi de - bazen, yoğun trafik zamanlarında veya normal çalışma saatlerimizin dışında, keyifli kullanıcılarınızdan biraz daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

  • Farklı sorunlarınız için isterseniz iletişim safyasına tıklayıp telefondan bize ulaşabilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.